Tez Danışmanlığı, Tez Yazdırma ve Tez Hazırlama Hizmetleri

Tez Danışmanlık Merkezi

Tez Danışmanlık Merkezi

Tez yazarken kendinizi kaybolmuş gibi hissetmeniz çok doğal. Tez danışmanlık merkezi ile karşınıza çıkan zorlukları aşabilirsiniz!

Tez Merkezi olarak bizi tercih eden öğrencilere uzun yıllardır kaliteli ve güvenilir bir şekilde danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Doktora tezi, yüksek lisans tezi veya lisans tezi fark etmeksizin dilediğiniz alanda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Tez danışmanlık merkezi olarak her seviyede tez danışmanlığı vermekteyiz. Her öğrencinin tez beklentisi farklı olmakta. Bunun bilincinde olduğumuz için her seviyeye özgü danışmanlık hizmetimiz bulunmakta.

2015 senesinde kurulan Tez Merkezi markamız sayesinde binlerce tez başarılı bir şekilde oluşturuldu. 350’den fazla doktora tezi, 480’den fazla yüksek lisans tezi, 700’den fazla lisans tezi bizlerin sağladığı danışmanlık hizmeti sayesinde oluşturuldu.

Tez danışmanlık merkezi olarak sizlere şeffaf olmak zorunda olduğumuzu düşünmekteyiz. Bundan dolayı bizleri tercih eden öğrencilerin hakkımızda neler düşündüğünü bilmenizi istiyoruz. İnternet sitemizin ana sayfasında “Öğrenciler Ne Diyor?” başlığı altında yer alan yorumlarımızda bizi tercih etmiş olan öğrencilerin sunduğumuz hizmet hakkında neler düşündüğünü öğrenebilirsiniz. Böylelikle aramızda daha samimi ve güven dolu bir bağ oluşacağını düşünmekteyiz.

Böylesine kaliteli ve güvenilir hizmet hakkında merak edilen genel konu fiyatlandırma olmaktadır. Öğrencilerin büyük bir çoğunluğu sağladığımız danışmanlık hizmeti hakkında sabit bir fiyat beklemektedir. Fakat bu ne yazık ki mümkün değildir. Sabit fiyat verebilen markalar ve kurumlar muhtemelen tez üzerinde yeterli özeni göstermemektedir. Bunun temel sebebi bütün tez konularının birbirinden farklı olmasıdır. Öğrencilerin her birinin isteği bir diğerinden farklı olduğu için bu konuda sabit fiyat vermek ne yazık ki mümkün değildir.

Tez hazırlamak konusunda birkaç önemli kriter bulunmaktadır:

  • Tezin ne zaman teslim edileceği,
  • Ne denli detay gerektirdiği,
  • Hangi dilde teslim edilmesi gerektiği,
  • Sayfa sayısı,
  • Aciliyet durumu,

Bunlardan en önemlileridir. Sizlerin de tahmin edeceği üzere teslim tarihine aylar kalan bir tez ile haftalar kalan tez için verilecek uğraş birbirine eşit olmayacaktır. Ya da 80 sayfalık bir tez ile 120 sayfalık bir teze verilen emek birbiriyle eşit olamaz. Bundan dolayı öğrencilerin kriterleri ve ihtiyaçlarına yönelik fiyatlandırma belirlenmektedir. Tez danışmanlık merkezi bu konuda sizlere yardımcı olacak ve mümkün olan en uygun fiyatı çıkaracaklardır. Tez Merkezi’nin temel amacı öğrencilerin başarısına başarı katmaktır.

Tez Danışmanlık Merkezleri

İnternet üzerinde bulunan tez danışmanlık merkezlerinin büyük bir çoğunluğu ücretsiz hizmet barındırmazlar. Tez Merkezi olarak siz değerli öğrencilere ücretsiz bir şekilde ön danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetin temel amacı aramızda oluşacak bağın güven üzerine kurulmasını sağlamaktır. İnternet sitemizin ana sayfasında bulunan ‘Bizi Arayın’ tuşuna tıklayarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede hakkımızda detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Ek olarak profesyonel ekibimizle birlikte yol haritası oluşturabilirsiniz.

Tez danışmanlık merkezi olarak bizler sizlere yol göstermekle birlikte başarınızı artırmak için mümkün olan her şeyi yapmaktayız. Tez oluşturmak bazı zamanlar gereğinden fazla karmaşık ve zor bir hâl alabilir. Bu gibi durumlarda sakin olun ve bizimle iletişime geçin. Bizler yardıma ihtiyacınız olan her noktada sizlere destek vererek rahat bir nefes almanızı sağlarız.

Sitemizin ana sayfasında bulunan öğrencilerin hakkımızda düşündüklerini okuyarak bu konuda ne kadar kararlı olduğumuzu kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bizimle çalışan yüzden fazla akademisyenle birlikte ülkemizde bulunan bütün üniversitelere tez danışmanlığı vermiş bulunmaktayız. Bunun verdiği öz güven ve güçle birlikte sizlere her geçen gün çok daha fazla öğrenciye yardım edebileceğimize inanıyoruz. Ne duruyorsun? Birkaç tık uzağında seni bekliyoruz!

Etiketler:

Bu İçeriği Paylaşın:

Benzer Makaleler