Tez Danışmanlığı, Tez Yazdırma ve Tez Hazırlama Hizmetleri

Akademik Tez Danışmanlık

Akademik Tez Danışmanlık

Tez Merkezi’nin öğrencilere yönelik hazırladığı akademik tez danışmanlık hizmeti sayesinde özgün ve kaliteli tezler oluşturmak mümkün!

Bünyesinde bulunan 100’ü aşkın hocamız sayesinde dilediğiniz her alanda tez danışmanlığı alabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok kaynağı tarayan, analiz yapan ve doğru bilgilere ulaşan hocalarımız tezinizin kalitesini maksimum seviyeye çıkaracaktır. Markamızın ortaya çıkış amacı siz değerli öğrencilerin sırtında bulunan yükü hafifletmek ve başarısına başarı katmaktadır. Doktora, yüksek lisans veya lisans fark etmeksizin dilediğiniz her alanda sizlere akademik tez danışmanlık hizmeti sunabiliriz.

Bizleri tercih eden binlerce öğrenci sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet karşısında bizlere tam puan vermiştir. %100 memnuniyete ulaşmamızın gururunu ana sayfada sizlere paylaşmaktayız. Dilerseniz “Öğrenciler Ne Diyor?” başlığına giderek, danışmanlarımız ve hizmetimiz hakkında yapılmış olan yorumlara ulaşabilirsiniz. 2015 senesinden bu yana vermiş olduğumuz akademik tez danışmanlık hizmeti sayesinde binlerce tez hazırlanmıştır. Bu tezlerin tamamı özgün olduğu gibi öğrencilere üstün başarılar getirmiştir. Sizler de kendinizi tez hazırlama stresi içinde kaybolmuş hissediyorsanız tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Tarafımıza ulaşmak isteyen öğrencilere kolaylık sağlamak adına sitemize ‘Bizi Arayın’ butonu eklemiş bulunmaktayız. Bu butona tıkladıktan sonra doğrudan telefon numaramızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitemizin sol alt kısmında bulunan ‘Danışmanımız Online’ seçeneğine tıklayarak WhatsApp bağlantısına ulaşabilirsiniz. Bu seçeneği kullanarak canlı görüşme başlatabilirsiniz. Hangi seçeneği kullanacağınız tamamen size kalmıştır. Bizler sizden gelecek telefonlara her zaman hazırlıklıyız. Müsait durumda olan danışmanlarımız sizlere mümkün olduğunca kısa sürede dönüş yapacaktır.

Sunmuş olduğumuz hizmet diğer hizmetlerden farklı olarak vergi numarasına sahiptir. Bu işi profesyonel olarak yapan tek marka olmanın haklı gururunu her zaman yaşamaktayız. Bundan dolayı öğrencilerin akademik tez danışmanlık konusunda bir numaralı tercihi olmaktayız.

Tez Danışmanlığı Ücreti

Öğrencilerin en çok merak ettiği konu böylesine kaliteli bir hizmeti ne kadar fiyata satın alabilecekleridir. Genellikle öğrenciler tez danışmanlığı karşısında sabit fiyatlar beklemektedir. Fakat sitemizde verdiğimiz hizmetin fiyatını bulmanız mümkün değildir.

Tez danışmanlığı hizmetinde bütün öğrencilerin farklı ihtiyaçları olmaktadır. Bundan dolayı bir fiyat belirleyip herkese aynı fiyatlandırmayı uygulamak etik olmayacağı gibi son derece yanlıştır. Bizlerden fiyat teklifi almak için nasıl bir teze ihtiyaç duyduğunuzu anlatmanız gerekmektedir. Tez danışmanlık ücretleri bazı unsurlara göre farklılık göstermektedir. Bu unsurlar:

  1. Tezin kaç sayfa olacağı,
  2. Tezin hangi dilde hazırlanacağı,
  3. Tezin aciliyeti ve son teslim tarihi,
  4. Tezin zorluğu ve derinliği,

Şeklinde sıralanmaktadır. Sizler de hak verirsiniz ki az sayfalı bir tez ile çok sayfalı bir teze harcanacak emek asla bir olamaz. Ayrıca yabancı dilde tez hazırlamak ana dilde tez hazırlamaya göre çok daha fazla uğraş gerektirir. Yakın zamanda teslim edilecek tezin oluşturduğu aciliyet ortamı ile son teslim tarihine aylar olan tezin çalışma rahatlığı bir tutulamaz. Bu gibi etmenlerden dolayı akademik tez danışmanlık hizmeti farklı fiyatlandırmalara sahip olacaktır. Bu son derece doğaldır. Tam tersi kendisine sabit bir fiyatlandırma belirleyen ve bütün öğrencilere aynı fiyatlandırmayı sunan markalardan kaçınmanız gerekir. Bu markalar kuvvetle muhtemel hazırladığı hizmete yeteri kadar özen göstermemektedir.

Oysaki bünyemizde bulunan yüzden fazla hocamızın tamamı, bir tez için birbirinden farklı birçok kaynağın taramasını yapmaktadır. Bunun sonuncunda elde edilen verilerin arasından bir tarama daha yapılarak en doğru bilgi elde edilmektedir. Bu bilginin ışınında sizlere danışmanlık yapılarak en doğru, kararlı ve özgün tezin ortaya çıkması sağlanmaktadır. Bizler sizlerin başarısı için Tez Merkezi markasını oluşturmuş bulunmaktayız. Olumlu geri dönüşlerin haklı gururunu yaşamaktayız. Sizler de mutlu öğrencilerimizin arasına katılmak istiyorsanız birkaç tıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Bu İçeriği Paylaşın:

Benzer Makaleler