Tez Danışmanlığı, Tez Yazdırma ve Tez Hazırlama Hizmetleri

Tez Danışmanlığı

tez danışmanlığı

Öğrencilerin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi kesinlikle tez danışmanlığı hizmetidir. Bu hizmetten verim almak danışmanlara bağlıdır.

Yılların vermiş olduğu tecrübeye ek olarak alanında uzman yüzden fazla hocamızla profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Yani hizmetimizden verim alacağınızı garanti etmekteyiz. Sitemizin ana sayfasında oluşturduğumuz ‘Öğrenciler Ne Diyor’ kısmı sizlerle aramızda oluşacak bağın şeffaf olmasını sağlamaktadır. Bu alanda geçmişten günümüze vermiş olduğumuz tez danışmanlığı hizmetinin öğrenciler tarafından nasıl değerlendirildiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Tez danışmanlığı markası olarak bizlerin amacı, siz değerli öğrencilerin akademik hayatındaki yükünü hafifletmek ve kesin başarıya ulaştırmaktır. Nitekim bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerle binlerce öğrenciyi memnun etmeyi başardık. Sizler de mutlu öğrencilerimiz arasına katılmak isterseniz birkaç tıkla tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Akademik Tez Danışmanlık

Öğrencilerin lisans ya da lisansüstü programlarını bitirebilmesi için akademik tez hazırlamaları gerekmektedir. Tez hazırlamak kesinlikle basit bir işlem değildir. Bir tezin hazırlanması minimum birkaç ay sürmektedir. Bundan dolayı öğrenciler zaman zaman tez hazırlamak konusunda zorluk çekmektedir. Bu zorlukların temeli bazen sıkışık ders programına bağlı olurken bazen hastalıklara da bağlı olabilir.

Sebebi ne olursa olsun sizlere sunduğumuz akademik tez danışmanlık hizmetimizden yararlanarak tamamen özgün ve başarılı bir tez oluşturabilirsiniz. Tez projelerini seçmek, araştırmak ve sunmak ayrı ayrı konulardır. Her konu için gereken özen gösterilmelidir. Özellikle araştırma aşamasında kaynak taramasını doğru şekilde yapmalı ve hatalı bilgilerden uzak durmalısınız. Aksi durumda sizden sonra gelecek öğrencilere örnek olabilecek bir tez çalışması ortaya çıkarmanız mümkün değildir.

Tarafımıza ulaşarak ücretsiz ön danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böylelikle bize tezinizden bahsedebilirsiniz. Sizlerle birlikte tezinize ve cebinize uygun bir yol haritası oluşturabiliriz.

Tez Danışmanlık Merkezi

Sizlerin yardımına koşmak adına oluşturduğumuz Tez Danışmanlık Merkezi markamız binlerce öğrenciye başarılı bir şekilde hizmet vermiştir. Alanında uzman akademisyenlerle birlikte, ülkemizde bulunan bütün üniversiteden öğrencilere tez danışmanlık hizmeti sunduk. Bu engin tecrübe sayesinde hangi üniversitenin hangi noktalara dikkat ettiğini rahatlıkla analiz etme şansımız bulunmaktadır.

Tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Kaliteli, güvenilir ve özgün hizmetimizi sizlere ulaştırmakta sınır tanımıyoruz. İnternet sitemizde bulunan ‘Bizi Arayın’ tuşuna tıklayarak iletişim kurabileceğiniz telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Binlerce öğrencinin tercih ettiği ve memnun kaldığı danışmanlık hizmeti yalnızca birkaç tık uzağınızda.

Kendinizi tez hazırlama gayreti içinde kaybolmuş hissediyorsanız ya da “Şimdi ne yapacağım?” sorusuna bir türlü yanıt bulamıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Böylelikle sizlerle birlikte bir yol haritası oluşturabilir ve tez yazdırmanın keyfine varabiliriz. Unutmayın, tez hazırlamak bizler için bir işten ziyade eğlenceye dönüşmüş durumda. Bu rahatlıkla ve profesyonellikle tez danışmanlığı hizmeti sunduğumuzdan ötürü her zaman yüksek başarıyı elde etmekteyiz. Fakat başarı oranını artırmak istiyorsanız geç olmadan bizlere ulaşmanızı tavsiye etmekteyiz. Tahmin edeceğiniz üzere tarafımıza tez teslim tarihine yakın sürede başvurursanız, sağlam analiz ve araştırma yapmak için yeterince vaktimiz olmaz.

Tez Hazırlama Danışmanlığı

Tez hazırlamak büyük özen ve gayret gerektiren bir iştir. Bunun bilincinde olduğumuz için bünyemizde, alanında profesyonel yüzden fazla akademisyen barındırmaktayız. Akademisyenlerimiz ve sunduğumuz hizmet hakkında merak ettikleriniz varsa sitemizin ana sayfasında bulunan ‘Bizi Arayın’ butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca öğrencilerimizin bizler hakkında fikirlerini belirttiği alana göz atarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizlerin amacı sizleri her zaman bir adım öteye taşımaktır. Bundan dolayı tez danışmanlığı hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız tereddüt etmeden bizleri tercih edebilirsiniz. Bu işi 2015 senesinden bu yana kurumsal olarak ve vergi numarasıyla birlikte yapmaktayız. Ayrıca vergi numarasıyla tez danışmanlığı yapan tek kuruluş biziz. Bunun haklı gururunu sizlerin olumlu geri dönüşleriyle birlikte yaşamaktayız.

Tezinizin konusu ne olursa olsun “Acaba yardım edebilirler mi?” diye düşünmeden bizlere ulaşabilirsiniz. Ekibimizde bulunan kişilerin tamamı kendi alanında profesyonel akademisyenlerdir. Bundan dolayı endişe duymanıza hiç gerek yok. Bizlere ulaşarak tezinizin detaylarını iletebilir ve anında yol haritası oluşturabilirsiniz. Plansız şekilde tez hazırlamak ne yazık ki mümkün değildir. Mümkün olduğunu iddia edenlerin ortaya çıkardıkları tezler ne yazık ki olması gerektiği gibi değildir. Tez hazırlama danışmanlığı için sizlerden gelecek geri dönüşleri bekliyoruz!

Tez Danışmanlığı Hizmeti

Vermiş olduğumuz kaliteli hizmet hakkında yapılan araştırmalar, öğrencileri bizlerle çalışmaya teşvik etmektedir. Bu aşamada öğrencilerin büyük bir kısmı fiyatlandırma hususunu merak etmektedir. Öğrenciler fiyat araştırması yaptıklarında karşılarına herkes için aynı, sabit ve kategorize edilmiş bir liste çıkmasını beklemektedir. Fakat böyle bir şeyin mümkün olmadığını sizlere gerekçeleriyle birlikte açıklayacağız:

  • Her öğrencinin tez danışmanlığı hizmetinden beklentisi farklı olmaktadır. Bu farklılık dolayısıyla ortaya çıkacak işin ücreti de farklılık göstermektedir.
  • Kimi öğrenciler çok fazla sayfadan oluşan tezler isterken kimi öğrenciler diğerlerine kıyasla az sayfadan oluşan tezler istemektedir. Sonuç olarak fazla sayıdan oluşacak tez daha maliyetli olacaktır.
  • Öğrencilerden bazıları yabancı dilde tez ihtiyacı duymaktadır. Tahmin edeceğiniz üzere ana dilimiz olan Türkçe ile hazırlanmış tezler, yabancı dille hazırlanmış tezlere kıyasla daha az uğraştırıcı olacaktır. Buna bağlı olarak fiyat değişikliği kaçınılmazdır.
  • Son teslim tarihi de önemli bir husustur. Teslim tarihine az kalmış olan tezler çok daha fazla uğraş ve aciliyet gerektirdiği için maliyeti de artacaktır.
  • Ayrıca tez konusunun zorluğu fiyatı doğrudan etkileyen etmenler arasında yer almaktadır. Zorluk arttıkça taranacak kaynakların çeşitliliği ve miktarı da artmaktadır. Bu da doğrudan fiyata yansır.

Yukarıdaki maddeleri dikkatli bir şekilde okuduktan sonra bizlere hak vereceğinizi düşünmekteyiz. Fakat yine de ekibimiz olabilecek en iyi fiyatı sizlere bildirmektedir. Bundan dolayı ücretsiz ön danışmanlık hizmetine başvurarak teziniz için ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tez Danışmanlık Ofisi

2015 yılından bu yana binlerce öğrenciye tez danışmanlık hizmeti verdik. Bu süreçte 350’den fazla doktora tezi, 480’den fazla yüksek lisans tezi ve 700’den fazla lisans tezi hazırladık. Binlerce tezin bize dönütü %100 memnuniyet oldu. Bu başarımızı sitemizin ana sayfasında büyük bir gururla yayınlamaktayız.

Sizler de mutlu öğrencilerimizin arasına katılmak istiyorsanız birkaç tıklama sonucunda bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Diğer markalardan farklı olarak ücretsiz ön danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Böylelikle bizlerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet sayesinde birlikte yol haritası oluşturabiliriz. Sonuç olarak hem planlama hakkında hem danışmanlarımız hakkında hem de fiyatlandırma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tez danışmanlığı hizmetine ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı bir şekilde bizi tercih edebilirsiniz. Binlerce öğrencinin yanılmış olma ihtimali olmaz öyle değil mi? Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübenin ışığında sizleri başarıya ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Sitemizde bulunan iletişim adreslerinizden tarafımıza dakikalar içinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sol alt kısmında bulunan ‘Danışmanımız Online’ kısmından Whatsapp simgesine tıklayarak canlı görüşme başlatabilirsiniz. Müsait olan ilk danışmanımız sizlere tez danışmanlık hizmetimiz hakkında gereken bilgilendirmeyi yapacaktır.

Güvenilir, kaliteli ve özgün hizmet arıyorsanız vakit kaybetmeden iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Özenle hazırlanmış yol haritası sayesinde düzenli, planlı ve istikrarlı şekilde tezinizi oluşturabilirsiniz. Profesyonel akademisyenlerin sizleri desteklemesiyle ortaya çıkan güven hissi, kaybolmuş hissetmenize engel olacaktır. Tez danışmanlık ofisi sizleri bekliyor!

Etiketler:

Bu İçeriği Paylaşın:

Sizi Hemen arayalım

Tez yazdırma ve tez hazırlama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu eksiksiz olarak doldurup bize gönderin. Hemen size geri dönüş sağlayarak uygun görmeniz halinde sizi akademik danışmanınız ile görüştürerek çalışmanıza başlayalım.