Tez Danışmanlığı, Tez Yazdırma ve Tez Hazırlama Hizmetleri

Tez Hazırlama Danışmanlığı

Tez Hazırlama Danışmanlığı

Öğrencilerin birçoğu tez hazırlamak konusunda zorluk çeker. Tez hazırlama danışmanlığı sayesinde zorluğu keyfe dönüştür!

Daha önce tez danışmanlık hizmeti aldıysanız unutmanızı tavsiye ediyoruz. 2015 yılından bu yana kurumsal olarak ve vergi numarasıyla verdiğimiz hizmetin eşsiz olduğunu düşünmekteyiz. Nitekim ana sayfamızda bulunan “Öğrenciler Ne Diyor?” kısmı bunu destekler nitelikte.

Geçmişten günümüze binlerce farklı öğrenciye tez hazırlama danışmanlığı yapmış bulunmaktayız. Hizmet verdiğimiz öğrencilerin her biri farklı tez konusuyla ve farklı üniversitelerden tarafımıza başvurmaktalar. Öyle ki profesyonel kadromuzla birlikte hizmet verdiğimiz öğrencilere bakıldığında, ülkemizde bulunan bütün üniversitelerin listede yer aldığını görmekteyiz. Yani sizlerden önce üniversitenizde tez hazırlayan öğrenciler arasından birileri çoktan tarafımıza başvurdu.

Tez Hazırlama Danışmanlığı Nedir?

Tez hazırlama danışmanlığı hakkında bilgi almak isteyen birçok kişi bulunmaktadır. Özellikle bizlerin sunduğu kaliteli hizmetin detaylarını öğrenmeyi birçok kişi istemektedir. Bunun için sitemizde bulunan ‘Bizi Arayın’ tuşunu kullanabilirsiniz. Bu sayede doğrudan tarafımıza ulaşabilir ve hizmetimiz hakkında detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz ön danışmanlık hizmetimizden yararlanarak teziniz için yol haritası oluşturabilirsiniz. Biliyorsunuz ki tez hazırlamak büyük bir plan ve program gerektirir. Bunun için profesyonel desteğe ihtiyaç duymanızdan daha doğal bir şey yoktur.

Tez hazırlamak için danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bugüne kadar birbirinden farlı binlerce tez tarafımızdan danışmanlık hizmeti alınarak hazırlandı. 350’den fazla doktora tezi, 480’den fazla yüksek lisans tezi ve 700’den fazla lisans tezi için danışmanlık hizmeti sunduk. %100 başarı oranına sahip olmamız da işimizde ne kadar titiz ve özenli davrandığımızın kanıtı niteliğinde. Eğer sizlerde memnun ve mutlu öğrenci topluluğumuza katılmak istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim adreslerini kullanabilirsiniz. Unutmayın yalnızca birkaç tık uzağınızdayız!

Tez Nasıl Hazırlanır?

Öğrencilerin büyük bir kısmı ilk kez tez hazırlayacağından dolayı bu soruyu sıklıkla sormaktadır. Tez hazırlama danışmanlığı hizmetimizden yararlanan öğrenciler bu soruya cevap aramakla zaman kaybetmez. Alanında uzman akademisyenlerimiz sayesinde tez hazırlamanın bütün inceliklerini anında öğrenebilirsiniz. Bu konuda yardım almak için birkaç tıklamayla bizlere ulaşabilirsiniz. Tez nasıl hazırlanır sorusunun cevabı için aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

  1. Başarılı bir tez hazırlamak için araştırmaya değer, insanların ilgisini çekebilecek ve araştırmacının da ilgiyle yaklaşabileceği bir konu belirlemek gerekir. Fakat belirlenen konuyu bir yerlerde sınırlandırmanız gerekir. Yoksa tez gereğinden uzun olur ve nerede sonlandırmanız gerektiğini net şekilde belirleyemezsiniz.
  2. Daha sonra geçmişte hazırlanan başarılı tezlerin incelemesi yapılmalıdır. Bu sayede tezin genel taslağının nasıl olacağı kafanızda şekillenmeye başlayacaktır.
  3. Araştırmalar sonucunda elde edilen bilgiler ışığında varsayımda bulunarak tez oluşturma işlemine devam edebilirsiniz. Bu aşamada yardıma ihtiyacınız olursa tez hazırlama danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
  4. Belirlediğiniz konuya özgü araştırma yöntemi kullanmalısınız. Bazı konular anketler ile araştırılırken bazı konular istatistik ile araştırılmaktadır. Tabii ki araştırma yöntemleri yalnızca bu iki yöntemle sınırlı değildir.
  5. Daha sonra kaynakçalarınızı belirtmeli ve tez yazım aşamasına geçmelisiniz. Yazım aşamasında özgünlük ve yazım kuralları oldukça önemlidir.

Yukarıdaki alandan da görebileceğiniz üzere tez hazırlamak oldukça detaylı ve uğraştırıcı bir iştir. Az önceki maddelerle sizlere kabaca tez hazırlamak konusundaki gerekliliklerden bahsetsek de yalnızca bunlar yeterli olmayacaktır. Başarılı bir tez için daha detaylı ve disiplinli çalışmak gerekir. Tez hazırlama danışmanlığı hizmetimiz sayesinde bu aşamaları çok daha rahat ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tez yazım konusunda özgün olmanız aranan en büyük kriterlerden birisidir. Öğrencilerin büyük bir kısmı intihal oranından dolayı sıkıntılar yaşamaktadır. Tez hazırlamak konusunda bütün detaylara hâkim olmak ve başarılı bir tez hazırlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler:

Bu İçeriği Paylaşın:

Benzer Makaleler