Tez Danışmanlığı, Tez Yazdırma ve Tez Hazırlama Hizmetleri

Tez Danışmanlık Ücreti

Tez Danışmanlık Ücreti

Öğrencilerin çoğunluğu tez hazırlama konusunda yardım ister. Bundan dolayı tez danışmanlık ücreti fazla merak edilmektedir.

Tez danışmanlık ücreti oldukça değişken bir konudur. Tezinizin bazı unsurlarına göre fiyatlandırma değişmektedir. Bundan dolayı sabit tez danışmanlık ücreti bulmak pek de mümkün değildir. İşte tez danışmanlık ücretini etkileyen bazı unsurlar:

  • Tezinizin konusu ve zorluğu,
  • Hangi dilde hazırlanacağı,
  • Ne kadar sürede teslim edileceği,
  • Kaç sayfa olacağı,

Yukarıdaki 4 temel etmen tez danışmanlık ücreti konusunu doğrudan etkilemektedir. Tezinizin zorluğu ne kadar fazla olursa o kadar fazla kaynak taraması yapılaması ve emek harcanması gerekir. Buna bağlı olarak ücret doğrudan artar. Yabancı dilde hazırlık yapmak, ana dilde hazırlık yapmaktan daha fazla emek ister ve son teslim tarihi ne kadar yakın olursa zaman o kadar kısıtlı olur. Ayrıca daha uzun bir tez doğal olarak çok daha pahalı olacaktır.

Tüm bu etmenleri göz önünde bulundurarak tez yazdırma hizmeti için sizlere bir fiyat teklifi sunmaktayız. Ayrıca bizi tercih eden öğrencilerin tamamına yakını indirim istediği için tüm hizmetlerde yarı yarıya indirim başlatmış bulunmaktayız. Bu sayede son derece kaliteli ve güvenilir hizmetimizi daha uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.

Bizleri tercih eden öğrencilerin tamamı tarafımızdan memnun kalmıştır. Sitemizde bulunan %100 müşteri memnuniyeti tamamen gerçektir. Sizlerin gözlerini boyamak isteyen diğer markalar gibi sahte reklam kampanyalarından tamamen uzak durmaktayız. Bünyemizde çalışmakta olan kişilerin tamamı alanında profesyonel akademisyenlerden oluşmaktadır ve hepsi kariyerine devam etmektedir. Tez danışmanlık ücreti hakkında detaylı bilgilendirme sahibi olmak istiyorsanız sitemizde bulunan numaradan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Tez Danışmanlık Ücreti

Tez hazırlamak sanıldığından çok daha zor bir iştir. Bundan dolayı öğrencilerin büyük bir kısmı her zaman yardıma ihtiyaç duyar. Eğer siz de tez hazırlamak konusunda alanında uzman, profesyonel ve güvenilir kişilerle çalışmak istiyorsanız birkaç tıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Öğrenciler tez danışmanlık ücreti hakkında araştırma yaparken sabit fiyat tabloları ile karşılaşmayı beklemektedir. Fakat böyle bir şey ne yazık ki mümkün değildir. Bütün öğrencilerin birbirinden farklı istekleri bulunmaktadır. Kimisi kısa tezler isterken kimisi uzun tezler istemektedir. Bazıları yabancı dilde hazırlanmasını isterken bazıları Türkçe dilinde hazırlanmasını talep etmektedir. Bundan dolayı herkese farklı fiyat teklifinde bulunmaktayız.

Tez danışmanlık ücreti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizde bulunan numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizle ilgili sorularınız bulunuyorsa doğrudan bizlere sorabilirsiniz. Böylelikle birinci ağızdan, en doğru bilgiye ulaşmış olursunuz.

Sizlerin başarısı bizler için her zaman ön plandadır. Tüm hizmetlerimizde geçerli olan %50 indirim bunun en büyük örneğidir. Hizmetlerimizin tamamı ilerlediğiniz yolda sizlere ışık tutmak amacıyla sunulmaktadır. Alanında uzman kişilerin bulunduğu ekibimiz sayesinde siz değerli öğrencilerin tüm isteklerine büyük bir hızla cevap vermekteyiz. Üstelik bunu %100 memnuniyet oranıyla başarmaktayız.

Tez danışmanlık ücreti her ne kadar değişken ve sabit olarak belirlenemez bir kavram olsa da, siz değerli öğrenciler için en uygun fiyat teklifinde bulunmaya çalışıyoruz. Bizleri tercih eden binlerce öğrencinin tamamı memnun kalmış durumda. Sizler de uygun fiyatlı, kaliteli ve profesyonel hizmetimizi satın alarak mutlu müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz doğrudan cep telefonumuzu arayabilir, dilerseniz de Whatsapp uygulaması üzerinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Danışmanlarımız sizlerden gelecek olan telefonları büyük bir hevesle ve içtenlikle beklemektedir. 7/24 dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Müsait olan ilk danışmanımız sizlerle iletişim kuracak ve hizmetimiz hakkında genel bilgilendirme sağlayacaktır.

Etiketler:

Bu İçeriği Paylaşın:

Benzer Makaleler